Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto Vám náš vyškolený personál nabízí jen ta nejlepší jídla a nápoje. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší restaurace a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Restaurace Vidlák se nachází v kaňonovitých údolích pod hradem Trosky, kde je soustava osmi rybníků: Věžák, Nebák, Vidlák, Krčák, Hrůdka, Rokytnický, Dolský a Podsemín. Břehy rybníků tvoří většinou pískovcové skály. V létě jsou rybníky příhodné pro koupání a jejich okolí zve k romantickým procházkám. Podél Želejovského potoka, který protéká rybníky Vidlák, Krčák, a Věžák a vlévá se do Žehrovky, se rozkládá Želejovské údolí, které je lemováno skalami a jehličnatými lesy. 

Parkoviště u restaurace je ideálním výchozím bodem pro Vaše pěší i cyklovýlety. 

Hrad Trosky Hrad Trosky

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Trosky je zřícenina, která se nachází v oblasti Český ráj, v České republice . Leží mezi městy Jičín a Turnov . V období romantismu byl Hrad Trosky častým námětem básníků a..


Muzeum panenek a medvídků pod Troskami Muzeum panenek a medvídků ..

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ojedinělá expozice panenek a medvídků a záležitostí souvisejících - kočárků a hraček od historických až po soudobý umělecký design, určená pro návštěvníky a návštěvnice všech věk..


Borecké skály Borecké skály

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Borecké skály jsou jedinečná přírodní památka v oblasti pískovcových skal a starých borovicových porostů. Nachází se v České republice , mezi městem Rovensko pod Troskami a obcí..


Zámek Hrubá Skála Zámek Hrubá Skála

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Hrubá Skála je romantický zámek asi 7 km jihovýchodně od Turnova v Českém ráji . Zámek stojí na dvou pískovcových skaliscích vysokých 60 m.Počátky zámkuNa místě nynějšího ..


Hruboskalsko Hruboskalsko

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hruboskalsko je jedno s nejkrásnějších skalních měst. Nachází se přibližně 5 km za městem Turnov , směr Jičín , v centru Českého ráje, v České republice . Jsou pro něj charak..


Zábavní park Šťastná země Zábavní park Šťastná země..

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zábavní park Šťastná země je přírodní venkovní zábavní areál pro děti na okraji turistické oblasti Český Ráj . Nachází se přibližně 7 km východně od města Turnov , na severu Česk..


Zvonice Rovensko pod Troskami Zvonice Rovensko pod Trosk..

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zvonice Rovensko pod Troskami je starobylá zvonice s obrácenými zvony. Byla postavena v roce 1630. Původně zde stála jiná zvonice, postavená zřejmě během 16. století. Ta však byl..


Kopicův statek Kopicův statek

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kopicův statek je roubená usedlost z druhé poloviny 18. století. Nachází se v České republice , v Českém ráji , nedaleko Turnova , u obce Kacanovy . Významná památka lidové arc..


Hrad Valdštejn Hrad Valdštejn

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Valdštejn se nachází v Česku , v Libereckém kraji, nedaleko města Turnov . Je nejstarším hradem v Českém ráji .Základní informaceHrad Valdštejn byl založen v první polovině ..


Hrad Kost Hrad Kost

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Kost je středověká pevnost v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází v České republice , přibližně 24 km severovýchodně od města Mladá Boleslav , v oblasti pískovcových..


Údolí Plakánku Údolí Plakánku

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Údolí Plakánku je Národní přírodní rezervace v České republice. Nachází se v Českém Ráji , asi 4 km od města Sobotka . Údolí Plakánku je krásné zelené údolí mezi pískovcovými ska..


Vesec u Sobotky Vesec u Sobotky

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vesec u Sobotky je malá vesnička ležící v České republice, asi 90km severovýchodně od hlavního města Prahy. Vesec u Sobotky je správní částí obce Libošovice a leží na okraji CHKO..


Chalupa pod hradem Valdštejn Chalupa pod hradem Valdšte..

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Chalupa pod hradem Valdštejn je chalupa uprostřed CHKO český ráj, v oblasti Hruboskalsko. Klidné místo pod skalami a hradem Valdštejn. U lesa a parku na okraji osady Pelešany. Le..


Koupaliště Sobotka Koupaliště Sobotka

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Sobotka je oplocený rekreační areál s kempem a venkovním koupalištěm na severozápadním okraji města Sobotka . Nachází se v turistické oblasti Český Ráj v České republ..


Zámek Humprecht Zámek Humprecht

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice . Barvitá historie zámkuZámek Hum..


Sobotka Sobotka

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Sobotka je město v jižní části Českého ráje v České republice. Město je rekreačním a turistickým letoviskem. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. So..


Rybník Pelíšek Rybník Pelíšek

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rybník Pelíšek leží přímo ve středu Prachovských skal. Je obklopen skalami, takže sluníčko se sem moc nedostane. Když jsem byla malá holka a to už je dávno, mohlo se zde koupat v..


Příhrazské skály Příhrazské skály

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Příhrazské skály jsou pískovcové skalní město. Nacházejí se nedaleko vrchu Mužský v Českém ráji cca 6 km severovýchodně od města Mnichovo Hradiště v České republice. Příhrazské ..


Prachovské skály Prachovské skály

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..


Turnov Turnov

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Je zde na co se koukat. Zaujme Vás jistě Muzeum Českého ráje, které má mnoho sbírek různých minerálů, sbírky geologické i historické. Moc se mi líbily. Poblíž Turnova se dá navšt..


Zřícenina hradu Rotštejn Zřícenina hradu Rotštejn..

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zřícenina hradu Rotštejn je zachovalá část bývalého hradu Rotštejna. Nachází se asi 9 km severovýchodně od města Turnov v Českém Ráji , v České republice . Hrad Rotštejn býval p..


Jinolické rybníky Jinolické rybníky

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..


Klokočské skály Klokočské skály

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Klokočské skály jsou přírodní rezervací a skalním městem v severní části turistické oblasti Český ráj . Nachází se asi 5 km od města Turnov , které leží v České republice . Kloko..


Kozákov Kozákov

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kozákov je nejvyšší hora Českého ráje. Je významná nejen významnými nálezy polodrahokamů, ale hlavně nádherným výhledem. Kozákov se nachází v nadmořské výšce 744 m n.m. Leží cca ..


Zámek Hrubý Rohozec Zámek Hrubý Rohozec

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Hrubý Rohozec se nachází ve městě Turnov v Českém ráji . Na místě nynějšího zámku byl postaven raně gotický hrad údajně již ve 13. století rodem Markvarticů. Kolem roku 16..


Dlaskův statek Dlaskův statek

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Dlaskův statek se nachází v obci Dolánky, cca. 3 km od města Turnov v Českém ráji . Jedná se o roubený statek postavený na počátku 18. století, přesně v roce 1716 jako svobodnic..


Mužský Mužský

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Mužský je čedičový vrch s nadmořskou výškou 463 m. Nachází nad stejnojmennou obcí v Českém ráji nedaleko města Mnichovo Hradiště v České republice. Mužský je nejvyšší bod oblasti..


Městské muzeum a galerie Lomnice nad Popelkou Městské muzeum a galerie L..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Návštěvníci se mají možnost seznámit s bohatou historií a přírodou Lomnicka, dále sportovní tradicí města, galerií oblastních výtvarníků a největší soukromou sbírkou loveckých tr..


Rumcajsova jeskyně Rumcajsova jeskyně

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Volně přístupná Rumcajsova jeskyně je věnována památce nejznámějšího jičínského hrdiny. Nachází se uprostřed lesa nedaleko zříceniny Brada u obce Brada , kousek od města Jičína ,..


Zdenčina skála Zdenčina skála

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zdenčina skála je asi 10 metrů vysoká skalní věž s vyhlídkovou plošinou. Nachází se v České republice , asi 4 km severovýchodně od města Turnov . V přírodní rezervaci Klokočské s..


Drábské světničky Drábské světničky

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště . Z historie hraduDrábské světn..


Pivovar Svijany Pivovar Svijany

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Pivovar Svijany je jeden z největších nezávislých pivovarů v České republice . Nachází v Libereckém kraji, nedaleko Turnova , v obci Svijanský Újezd. Stojí u rychlostní komunikac..


Malý Rohozec Malý Rohozec

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Malý Rohozec je bývalý zámek, ve kterém dnes sídlí pivovar Rohozec. Nachází se v Česku , cca 2 km severně od Turnova . První zmínka o Malém Rohozci je z roku 1565. Zámek Malý Roh..


Hrad Valečov Hrad Valečov

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Valečov je hradní zřícenina, která se nachází v České republice, nedaleko města Mnichovo Hradiště . Přibližně 3 km od dálnice Praha - Liberec. Hrad Valečov byl založen na po..


Semily Semily

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Město Semily se nachází na severovýchodě České republiky v Libereckém kraji. Město leží v malebném podhůří Západních Krkonoš na soutoku řeky Jizery a Olešky. Dnes (2011) má měst..


Koupaliště Košťálov Koupaliště Košťálov

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Košťálov je letní areál. Nachází se na okraji stejnojmenné obce. Ta leží mezi Českým rájem a pohořím Krkonoše nedaleko obce Lomnice nad Popelkou v České republice. Ar..


Muzeum a pojizerská galerie v Semilech Muzeum a pojizerská galeri..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Muzeum a Pojizerská galerie prezentuje vedle krátkodobých historických a uměleckých výstav také dlouhodobé expozice Osobnosti Semilska a Podkrkonošská řemesla. Muzeum spravuje ro..


Besedické skály Besedické skály

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Besedické skály jsou zajímavý přírodní útvar, který leží nad levým břehem řeky Jizery, nedaleko obce Besedice , v Českém ráji , v České republice . Besedické skály se dělí na dvě..


Koupaliště Kníže Jičín Koupaliště Kníže Jičín..

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Jičín v České republice . Součá..


Chaloupka Ráj Chaloupka Ráj

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Stylová komfortní chaloupka pro 2-12 osob s vynikající polohou v srdci Českého ráje s panoramatickým výhledem na hrad Trosky, leží na vyhledávané cyklotrase Hrubá Skála - Kost. ..


Apartmán v Českém ráji Apartmán v Českém ráji

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Uprostřed Českého ráje nabízíme Vám ubytování v přízemí rodinného domu v bytě 2+1. Kuchyň je vybavena vším potřebným pro 5 osob - kuchyňská linka, el. sporák s troubou, varná k..


Penzion-Pizzerie U Marušky Penzion-Pizzerie U Marušky..

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Set in the tiny Radvánovice Village in the Czech Paradise Region, 6 km from Turnov, Penzion-Pizzerie U Marušky offers free Wi-Fi access and an assortment of freshly baked pizzas ..


Penzion Vyskeř Penzion Vyskeř

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Vyskeř sídlí ve staré školní budově z 19. století v centru městečka Vyskeř. Nabízí tradiční českou restauraci, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a v jeho rozlehlé ..


Chalupy Libošovice - ubytování v Českém ráji Chalupy Libošovice - ubyto..

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem ceny a kvality na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou a bazénem..


Hotel Kralíček Hotel Kralíček

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Tento rodinný hotel se nachází v centru malebné oblasti Českého ráje, asi 4 km od centra Turnova. Nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi připojení a restauraci, ve které je podávána česká..


Penzion Ráj Penzion Ráj

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Ráj se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Český ráj a jeho součástí je à la carte restaurace se zahradní terasou. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ve všech ..


Chalupa pod hradem Valdštejn Chalupa pod hradem Valdšte..

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Komfortní chalupa uprostřed CHKO Český ráj , u lesa pod skalami, nedaleko romantického hradu Valdštejn. Nabízí ubytování v 5 prostorných pokojích, společnou stylovou sednici ..


Ubytování Český ráj Ubytování Český ráj

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ubytování v Českém ráji je jedno z nejvyhledávanějších ubytování v České republice. Nabídka ubytování v Českém ráji je značná a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnou jedno z nejlevně..


Penzion Turnov Penzion Turnov

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Turnov se nachází v osadě U Rybníka. Nabízí ​​venkovní bazén, zahradu, gril a dětské hřiště. V oblasti se můžete věnovat oblíbeným aktivitám, jako je turistika a cyklisti..


Ubytování Turnov Ubytování Turnov

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ubytování Turnov Vám nabízí levné ubytování v Turnově v srdci Českého ráje za jedny z nejnižších cen v okolí Turnova. Turnov je označován za srdce Českého ráje a my Vám nabízíme ..


Sportovně Rekreační Areál Ráj Sportovně Rekreační Areál ..

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Toto uskupení bungalovů a dřevěných chatek se nachází ve vesnici Kněžmost, která leží v přírodní rezervaci Český ráj. Komplex nabízí úctyhodný počet sportovišť a rekreačních možn..


Penzion Loktuše Penzion Loktuše

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Loktuše se nachází 6km severně od Turnova na úpatí hory Kozákov v Českém ráji.Ubytování je nabízeno v pěti plně vybavených dvoupokojových apartmánech pro 2 - 5 osob.Parko..


Hotýlek Na Výšince Hotýlek Na Výšince

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Set in the heart of Turnov, this Czech Paradise property named Hotýlek Na Výšince offers en-suite rooms with flat-screen TVs and a restaurant serving Czech cuisine. Free Wi-Fi an..


Pension a Camping Český Ráj Pension a Camping Český Rá..

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Pension a Camping Český Ráj je situován takřka v samém srdci Českého Ráje...3 km od Prachovských skal a 6 km od města Jičín.Nabízíme kompletní ubytovací služby v pokojích,v kempu..


Hotel Korunní Princ Hotel Korunní Princ

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel Korunni Princ se nachází v centru Turnova. Nabízí bar a à-la-carte restauraci s letní terasou, kde se podávají česká a mezinárodní jídla. Všechny pokoje mají satelitní TV a..


Hotel Paradis Hotel Paradis

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel Paradis se nachází v centru Turnova, 150 m od náměstí Českého Ráje. V hotelové restauraci si hosté mohou vybrat z nabídky českých jídel. K restauraci patří zahradní terasa,..


Pension Střehom Pension Střehom

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hospodářská usedlost z konce 18. století po kompletní rekonstrukci. Nachází se na břehu rybníka s vlastním vstupem do vody. Vesnička Střehom je přímo na cyklistické stezce Českým..


Apartmány Český Ráj Apartmány Český Ráj

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

The ultra-modern Český Ráj apartments are set in the heart of the Czech Paradise Nature Reserve, 1 km from the train station in central Lomnice. Amenities include free Wi-Fi and ..


Hotel Karel IV. Hotel Karel IV.

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

V roce 2008 renovovaný Hotel Karel IV. nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV, pouhých 200 metrů z centra města Turnov. Najdete tu venkovní bazén a restauraci. V kaváre..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem